AW-10959241481

Letni obóz taneczno-artystyczny Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA oraz Pracowni Tańca Pryzmat

KRETOWINY 2024

16 - 24 sierpnia 2024

Fundacja ARToffNIA działa na rzecz rozwoju i upowszechniania kultury, różnych form sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem tańca współczesnego,  teatru tańca i sztuk performatywnych a także różnorodnych form ruchu kierowanego do profesjonalnych tancerzy oraz amatorów.

Pracownia Tańca Pryzmat jest grupą twórczą Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA z Olsztyna, której opiekunem artystycznym jest Katarzyna Grabińska.

W ramach działalności edukacyjnej zespołu, zapraszamy młodych artystów (wiek: minimum 8 lat) na LETNI OBÓZ TANECZNY FUNDACJI TAŃCA I SZTUKI ARTOFFNIA w dniach 16 - 24 sierpnia 2024.

  • GRUPY ART DANCE dla tancerzy z Pryzmatu oraz spoza zespołu

  • GRUPA STREET DANCE dla tancerzy hip-hop, breakdance, popping oraz innych form

  • GRUPA AKTORSKA dla miłośników sztuki aktorskiej

    + zaproszona grupa CHEERLEADERS

Zajęcia poprowadzą zaproszeni GOŚCIE SPECJALNI oraz instruktorzy PRYZMATU i ARToffNI

Celem projektu jest wszechstronny rozwój tancerzy i aktorów poprzez warsztaty, między innymi z klasyki, modern jazzu, form tańca nowoczesnego, tańca współczesnego, różnych form street dance, warsztatów aktorskich, stretchingu, treningu funkcjonalnego, inny form tańca i ruchu, pracę nad repertuarem. Warsztaty będą prowadzone na różnych poziomach zaawansowania, w grupach dostosowanych do wieku uczestników. Praca grupy aktorskiej odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanych pedagogów teatralnych i ruchowych.
Uczestnicy obozu będą również pod stałą opieką fizjoterapeutyczną.

KOSZT obozu: 2350 zł

W przypadku osób ze zgłoszoną dietą bezglutenową, bez laktozy - opłata za posiłki wzrasta o10 zł/os/dzień.

W ramach obozu gwarantujemy:

  • transport (w cenie) OLSZTYN-KRETOWINY-OLSZTYN,

  • zakwaterowanie w dwupokojowych apartamentach 3+3-osobowych z łazienkami

  • wyżywienie (śniadania w formie bufetów szwedzkich, obiady serwowane, podwieczorek, kolacje w formie bufetów szwedzkich) - od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu

  • codzienne zajęcia taneczne, ruchowe i aktorskie z wykwalifikowanymi instruktorami (wg grafiku ustalonego przez Organizatora)

  • opieka wykwalifikowanych wychowawców

  • ubezpieczenie grupowe NNW

  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży:

    * zakres podstawowy - składka 101zł

    * zakres podstawowy + choroby przewlekłe - składka 176zł

    Informacje i zawarcie ubezpieczenia :

    Marta Wieczorek-Kożuch, UBEZPIECZENIA 
    biuro@ubezpieczeniamwk.pl, tel. 664 770 803



ZAPISY

MIEJSCE POBYTU

MAZURY SPORT CLUB
Kretowiny 27, 14-300 Morąg

http://mazurysportclub.pl/

 

KADRA

TATIANA ASMOLKOVA
Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat. Pochodzi z Rosji. W wieku 10 lat los sprawił, że trafiła do prężnie działającego zespołu tańca, korzystającego ze wszystkich istniejących na ten czas technik i współpracującego z wybitnymi rosyjskimi choreografami. Pozostała w zespole 15 lat. Juz tam rozpoczęła praktykę instruktora, studiując równocześnie w College Kultury i Sztuki na wydziałach pedagogiki tańca i reżyserii (dyplom pedagoga tańca). Przez 5 lat kierowała założonym przez siebie Teatrem Mody i Tańca.  Współpracowała jako tancerka również z grupą tańca estradowego „Wenecja"(Rosja) i CirkusKroneBalet (Niemcy).

W międzyczasie ukończyła Sankt-Petersburską Państwowa Akademie Kultury (dyplom choreografa) i Katedrę Teorii i Historii Sztuki Akademii Baletu Rosyjskiego im. A. J. Waganowoj (dyplom krytyka i historyka sztuki w zakresie choreografii). Obecnie jest doktorantką Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk. 

Od 18 lat jest choreografem w teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie i wykładowcą dyscyplin choreograficznych w Policealnym Studium aktorskim im. A. Sewruka. Robiła choreografie do spektakli w Bydgoszczy, Krakowie, Kielcach, Słupsku. Prowadzi od lat zajęcia dla uczestników Studium Teatralnego przy Towarzystwie Kultury Teatralnej i Teatrze Jaracza i liczne warsztaty. Specjalizuje sie w rożnych technikach (taniec klasyczny, jazzowy, historyczny, narodowy).
Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej Reebok University.

Od 2011 r. współpracuje z Pracownią Tańca PRYZMAT w zakresie warsztatu tańca klasycznego, broadway jazzu, realizując również wspólne projekty min. cykliczne spotkania sztuki tanecznej - OWARTA SCENA TAŃCA oraz projektu LATO w TEATRZE - TANIEC.


ANNA MARIA KOSIK
Aktorka, absolwentka Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Szerszej publiczności znana z ról w "M jak miłość", "Na Wspolnej", "Bodo" oraz Damy z łasiczką. Niedługo będzie można oglądać ją w nowym serialu "Zawsze warto" oraz "Mowie ptaków" X. Żuławskiego

W trakcie zajęć łączy elementy ruchu, teatru, kształtowania wyobraźni i zespołowości. W formę zabawy zamyka ćwiczenia dykcyjne, emisyjne i improwizacje. Przygodę z aktorstwem rozpoczęła w wieku 8 lat i od tamtej pory z uporem kroczy tą ścieżką. Techniki tańca poznawała pod czujnym okiem Tatiany Asmołkowej.


ANNA JANCZAREK
Z wykształcenia pedagog, animator kultury. Swoją przygodę z ruchem rozpoczęła w wieku 6 lat w Szkole Mistrzostwa Sportowego na zajęciach gimnastyki. Przez 12 lat związana była z olsztyńskim Zespołem Pieśni i Tańca Radość, najpierw jako tancerka, później jako instruktor i choreograf. Uczestniczyła w wielu projektach tanecznych opartych na tańcu klasycznym, tańcach narodowych, a także folklorze warmińskim. W tym czasie nabyła wiele umiejętności związanych z pracą w zespole tanecznym. Brała udział w licznych festiwalach w Polsce i za granicą (Francja, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy). W trakcie studiów na UWM była zaangażowana w działa teatru studenckiego. W międzyczasie nabyła uprawnienia wychowawcy i kilkakrotnie opiekowała się grupami dziecięcymi na koloniach. W trakcie 5-letniego pobytu w Irlandii zainteresowała się tańcem irlandzkim – Set Dancing, co zaowocowało licznymi występami scenicznymi. Ukończyła również 2-stoponiowy kurs Salsy.

Od 2015 roku rozpoczęła współpracę z Pracownią Tańca Współczesnego Pryzmat najpierw jako tancerka Grupy Pryzmat 30+ (Dinozaury), z którymi zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie zespołów Tanecznych Karnawał Dance Fest w Białymstoku, następnie jako instruktor tańca grup reprezentacyjnych oraz seniorów. Instruktor pilates MAT 1,2,3 w szkole Greta’s Pilates oraz w Australian Pilates Method Association z Bogna Janik Forbes. Trener Terapii Tańcem i Analizy Ruchu w Ośrodku Terapii Tańcem i Ruchem IBA. Trener Zoga Movement Introduction.

Uczestniczyła w wielu warsztatach m.in. z Anną Piotrowską, Anną Krysiak, Natalią Iwaniec, Małgorzatą Mielech, Elżbietą i Grzegorzem Pańtak, Małgorzatą Ziółkowską, Gregiem Puchalskim, Andrzejem Morawiec, Natalią Oniśk, Łukaszem Wójcik, Gosią Mielech, Iwoną Olszowską, Maciejem Kuźmińskim, Marion Sparber, Alanem Fuentes-Guerra.

Obecnie jako tancerka Olsztyńskiego Teatru Tańca występowała w spektaklach choreografa i reżyserki Katarzyny Grabińskiej („ The Selfies”, „Gra o taniec”, „Pan Kejk”, „Nie-uprzejmość w operze”, „Over Grand”), Antonelli Boccadamo („Nienasycenie”), Anny Rubiroli („Poruszony Las”). Gosi Mielech („MOA”), Anny Krysiak (“Nowa Ziemia”). Zdobyła wyrózneinie w konkursie choreograficznym “MY DANCE” 2022. Współpracowała z reżyserami Agnieszką Kołodyńską-Iglesias oraz Tomaszem Czaplarskim. Współtwórca czterech odcinków „OTT/m2. Za OTT/m2 odc. 1- otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie The BestOff // On-line za Najlepszy Projekt Teatru Niezależnego On-line. Wraz z Aleksandrą Salej współchoreograf i współreżyser spektaklu „ Mapa Twarzy” powstałego w samach projektu „Seniorzy w teatrze tańca”.

Taniec jest dla niej pasją, ale również regularną pracą, przy czym ważna jest samodyscyplina. 


BRIAN PONIATOWSKI - zwycięzca 7 edycji programu You Can Dance, obecnie mieszkający w NYC, gdzie cały czas szkoli się i pobiera inspiracje od najlepszych instruktorów i artystów na świecie. Choreograf, instruktor, tancerz, swoja przygodę z tańcem zaczął w wieku 14 lat w Siedleckim Caro Dance pod okiem Pani Iwony Orzelowskiej. Po programie YCD, Brian wyjechal do Los Angeles, na stypendium w IDA (Internatinal Dance Academy), po czym odrazu dostal kontartk jako Choreograf dla zespolu RED Shoe Dance Company W Hong Kongu. Brian pracował, uczył, tworzył choreografie, między innymi w Tajlandi, Bejrucie, Meksyku, USA, Niemczech, Norwegii, Danii, Austrii, Wielkiej Brytani. Jego zarazliwa energia i podejście do studentów, sprawia ze każdy zakochuje sie w tańcu


JOANNA PLATA - tancerka solistka.

Do zespołu Kieleckiego Teatru Tańca dołączyła w 2013 roku. Tańczyła również w Polskim Teatrze Tańca. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Otrzymała nagrodę im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej dla najlepszego absolwenta. Jako uczennica odbyła praktyki sceniczne w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Tańczyła m.in. w spektaklach „Aida” , „Romeo i Julia” , „Pan Twardowski”, „Faust”. Brała udział w licznych konkursach. W 2013 wraz z Adrianem Radwańskim otrzymała nagrodę specjalną -FUTURE+ i wyróżnienie za choreografię „RISE” na międzynarodowym konkursie choreograficznym Solo Duo w Budapeszcie. Brała udział w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Tańca im. Wojciecha Wiesiołłowskiego w Gdańsku w kategorii – taniec współczesny oraz w VI Międzynarodowym Konkursie Baletowym Złote Pointy 2013 – XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu |Najlepszy Absolwent Szkół Baletowych w Polsce|. Szkoliła się na warsztatach w Polsce, Francji, Anglii i Niemczech. Wraz z Kieleckim Teatrem Tańca brała udział w Międzynarodowych Festiwalach Tańca w Izraelu i Chinach. W 2018 wraz z Małgorzatą Ziółkowską wystąpiły na paryskim festiwalu Les Arènes de la Danse et du Cirque w choreografii ich autorstwa pt. „TCHNIENIE”.

Od 2019r. w ramach współpracy teatrów występuje w teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, w spektaklu „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica stara szafa” , którego reżyserem jest Gabriel Gietzky


BARTEK MALARZ

Jest tancerzem i choreografem pochodzącym z Bielska-Białej. Po otrzymaniu dyplomu tancerza

w Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu rozpoczął karierę

zawodową jako tancerz Baletu Opery Wrocławskiej. Pełnił tam również funkcję Asystenta

Kierownika Baletu oraz choreografa, a jako pedagog rozwijał się w Studio Baletowym oraz

projekcie „Opera daje oddech". Dotychczas miał do czynienia ze stylami choreograficznymi

takich choreografów jak: Marco Goecke, Angelin Preljocaj, Yuri Vamos, Itzik Galili, Javier de Frutos,

Meryl Tankard, Jacek Przybyłowicz, Katarzyna Kozielska, Anna Nowak, Małgorzata Dzierżon.

Jest finalistą konkursu Młody Tancerz Roku oraz stypendystą plebiscytu „Perły Tańca". W 2016

roku zadebiutował jako choreograf na Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym im.

Bożeny Kociołkowskiej w Bytomiu, a jego choreografia „Contact Fabrik” zdobyła pierwsze miejsce

na X edycji tego konkursu. W 2022 stworzona przeze niego "Transmisja" została nagrodzona II

miejsce ex aequo w II Konkursie Choreograficznym ZAiKS. Jego kreacje były prezentowane na

wszystkich renomowanych scenach operowych w Polsce, m.in. na dużej scenie Teatru Wielkiego -

Opery Narodowej w Warszawie, w Pradze oraz w Japonii.

Jako pedagog i choreograf rozwija się pracując w "L’ecole de ballet & de danse" w Japonii, polsko-

japońskim projekcie Młody Duch Tańca oraz Międzynarodowym Festiwalem Tańca im. Olgi

Sawickiej w Lądku-Zdroju. Współpracuje z wieloma szkołami baletowymi, zespołami tanecznymi

oraz szkołami tańca w Polsce i za granicą. Jest również założycielem i współtwórcą edukacyjnej platformy tanecznej Movement Essence.

W tańcu ceni estetykę i zwracam szczególną uwagę na technikę i muzykalność. Inspiruje go

dzielenie się nabytym doświadczeniem z innymi oraz twórcza współpraca. Lekce tańca i warsztaty

prowadzi od 5 lat. Jego celem podczas zajęć jest rozwój potencjału tanecznego i nauczenie

świadomości ruchu, tak aby zdobyta wiedza owocowała i towarzyszyła młodemu adeptowi sztuki w

przyszłej karierze.


AGNIESZKA PAPRZYCKA to tancerka jazzowa, instruktorka Pilates oraz Aerial Jogi I i II stopnia.

W 2003 roku trafiła do pierwszego składu zespołu Jazz One, prowadzonego przez Pawła Michno. Jednocześnie rozwijała się w innych technikach – musical dance u Jacka Wazelina, taniec klasyczny u Kamy Akucewicz, contemporary u Kseny Audrey (zespół KS Project), modern u Roberta Śliżewskiego oraz akrobatyka pod okiem trenerów z Państwowej Szkoły Cyrkowej i DKS Targówek. Regularnie jeździła na warsztaty do zagranicznych pedagogów Ricky Palomino, Matthew Tseng, Lukas McFarlane, Seth Zibalese, Stacy Jo Boeddeker, Jose de la Cruz, Blake McGrath, Allan McCormick, Adam Parson oraz polskich m.in. Grzegorz Pańtak, Michał Góral, Michał Mardas i inni. W 2010 roku otrzymała stypendystka Oure School of Performing Arts w Danii na kierunku taniec.

Startowała na turniejach, przeglądach i mistrzostwach Polski i Świata IDO, zajmując wysokie miejsca zarówno jako tancerka zespołowa jak i solistka. Uczestniczyła w programie „Otwarta Rampa”, tańczyła w spektaklu „Niżyński” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego, brała udział w reklamie Zdrofit „Ćwicz odporność”, tańczyła na scenie Sopot Hit Festiwal, Ecco Walkathon, WOŚP, Palladium oraz brała udział w tanecznych sesjach zdjęciowych m.in. dla marki L’oreal.

W ARToffNI prowadzi zajęcia z grupą JAZZ open. Podczas zajęć wykorzystuje wiedzę z różnych dziedzin, dzięki czemu są one jeszcze bardziej efektywne. W każdym dostrzega potencjał i wie, że dzięki chęciom i pracy, każdy może osiągnąć zamierzone cele.

Stale dba o samorozwój, dlatego regularnie uczęszcza na warsztaty jazz i musical dance Jacka Wazelina, ćwiczy gimnastykę w Centrum Gimnastycznym GimSport. Pogłębia wiedzę ze stretchingu szkoląc się u Kasi Witek, Kasi Bigos i Nathalie Sonnenschine oraz innych specjalistów.


OSKAR ŚWIDER

Cześć ✌️ Nazywam się Oskar, w środowisku znany jako bboy LilDrill. Reprezentuje ekipę FlowTribe, Bezledy Breakers. Breaking tańczę od 11 roku życia, do tego czasu zjeździłem całą Europę biorąc udział w międzynarodowych eventach breakingowych, gdzie szlifowałem swoje umiejętności. W swoim breakingu wyznaje 2 zasady: miłość do tańca i dyscyplina. Uważam że stosując się do tych dwóch zasad możemy stać się dobrymi tancerzami, ale i ludźmi. Priorytetem jest dla mnie zaznaczanie Polski na scenie światowej oraz szerzenie pasji do kultury hiphop. 

Moje największe osiągnięcia, które miały wpływ na rozwój mojego breakingu to:

- Nordic Flows 1 miejsce (Szwecja)

- United we Jam 1 miejsce (Dania)

- Flemish Belgian Cup 2 miejsce (Belgia)

- Top 16 JustJam Intl (UK)

- Skill Deal 2 miejsce (Łotwa)

- BreakKing Bielawa 1 miejsce OutBreak Qualify (Polska)

- Redbull BC one top 16 

- Flon Swiss battle top4 (Szwajcaria)

I wiele innych w Polsce, Czechach i Niemczech oraz zaproszenia jako battle quest.

Mam nadzieję, że przekażę wam wiele wiedzy oraz umiejętności. 

Peace ✌️


BARTOSZ “PAWLIK” PAWLICKI - pasjonat kultury HIP-HOP od 2003r. To właśnie w tym roku poznał czym jest Beatbox, który praktykował przez 4 lata . Z końcem 2007r pochłonął go jeden z tanecznych styli ulicznych jakim jest Clown Walk . Na tym nie zaprzestał i od 2010r. rozpoczął przygodę z Freestyle HIP-HOP dance. W między czasie poznawał wiedzę na temat wielu innych styli tanecznych m.in. Locking , Breaking(Breakdance), Popping, House Dance, Taniec współczesny. Pawlik było jednym z głównych solistów największego olsztyńskiego spektaklu tanecznego "Dziadek do Orzechów" - Pawlik odgrywał rolę CZARODZIEJA (reżyser - Iwona Pavlovic). Od sezonu 2017/2018 współpracował z Fundacją Tańca i Sztuki ARToffNIA, prowadził zajęcia z grupami HIP-HOP dziecięcymi i młodzieżowymi, liczne warsztaty oraz projekty. Był jednym z solistów w widowisku taneczno-muzycznym “Gra o Taniec” realizowanym w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Po przerwie od zajęć - wraca do nas z nową energią, poprowadzić warsztaty podczas obozu!


MONIKA SOBOTA

Z wykształcenia socjolog i pedagog. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w Dziecięcym Zespole Tańca Ludowego Rutka w MDK w Olsztynie. Następnie przez osiem lat związana była z olsztyńskim Zespołem Pieśni i Tańca „Radość” z którym występowała na licznych festiwalach w Polsce i za granicą. W końcu trafiła do grupy tańca współczesnego „Paradox” pod skrzydła Moniki Dąbrowskiej i Jolanty Grabowskiej. To właśnie tam zaraziła się miłością do tańca współczesnego. Obecnie tancerka Grupy Pryzmat 30+ (Dinozaury) z którymi dwukrotnie zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Karnawał Dance Fest w Białymstoku.

Przez ponad 10 lat była pedagogiem i wykładowcą w Katedrze Socjologii Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. Prowadziła liczne szkolenia i warsztaty dla biznesu i instytucji samorządowych z zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, autoprezentacji, technik sprzedaży i obsługi klienta oraz budowania wizerunku.

Z Fundacją Tańca i Sztuki ARToffNIA związana od samego początku. Inspicjentka, copywriterka, „dobra dusza” Zespołu. Obecnie nasz Dyrektor Zarządzający w fundacji – człowiek od zawracania chmur i sprawiania, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe.


ALICJA WILCZEWSKA

Jako dziecko zaczynała od disco dance, osiągając wiele sukcesów na turniejach w całej Polsce. Od 2016 roku jest związana z Pracownią Tańca PRYZMAT, gdzie wraz z grupą reprezentacyjną Junior 1 uczestniczyła w wielu konkursach tańca współczesnego i teatrów tańca, np. konkursie Kieleckiego Teatru Tańca, festiwalu Kontrakcja, czy Małej Platformie Tańca, brała udział w warsztatach z tańca współczesnego i ruchu GAGA, występowała na scenach Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, czy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie m.in. w spektaklach „Gra o taniec”, „Pan Kejk”, „Sztukmistrz z miasta Lublina”. Była także instruktorką najmłodszych grup Pryzmatu. Od 2020 roku jest studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Gdańskim.


LIDIA ZYGADŁO

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Pracowni Tańca PRYZMAT w 2016 roku. brała udział w wielu pokazach tanecznych, konkursach i warsztatach. była instruktorem grup Pryzmatu. 

We wrześniu 2022 rozpoczęła naukę w Art Factory International w Bolonii, gdzie do czerwca 2023 roku szkoliła swoje umiejętności pod okiem choreografów z całego świata.

Od września 2023 roku będzie trenuje w Berlinie pod okiem międzynarodowej kadry programu DART DSP. 

Najlepiej odnajduje się we floorworku oraz improwizacji.


MARIA JASTRZĘBSKA - od 2013r. związana jest z Pracownią Tańca Pryzmat. 7 lat tańczyła w grupach reprezentacyjnych Pryzmatu. Razem z zespołem uczestniczyła w wielu konkursach i wydarzeniach tanecznych. Tańczyła na scenie  Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej i deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie m.in. w musicalu „Pora Jeziora”, spektaklach „Sztukmistrz z miasta Lublina”, czy „Gra o taniec”. Brała udział w licznych warsztatach tanecznych. Była instruktorką grup dziecięcych zespołu Pryzmat. Absolwentka Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach. Aktualnie jest studentką psychologii zdrowia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym


 

 OPIS MIEJSCA

Zakwaterowanie w apartamentach typu studio o powierzchni 50 m2, składających się z dwóch 3-osobowych pokoi z balkonami, przestronnego korytarza, łazienki (prysznic) i oddzielnego wc.

Na terenie ośrodka znajdują się do dyspozycji uczestników obozu:

  • restauracja, dyskoteka, sala kinowa,

  • boiska do siatkówki plażowej i koszykówki, boisko do beach soccera (plażowej piłki nożnej),

  • mini golf z 10 dołkami,

  • stoły do ping ponga i bilarda,

  • tarasy letnie, wydzielone miejsca na ognisko i grilla,

  • strzeżona plaża miejska nad jeziorem Narie

  • plac zabaw

W ramach pobytu ośrodek zapewnia:

  • możliwość korzystania z infrastruktury sportowej obiektu: boiska do siatkówki i koszykówki, boiska do plażowej piłki nożnej, tenisa stołowego oraz sal tanecznych i namiotów sportowych

  • posiłki na bazie produktów najwyższej jakości, gwarantuje zapewnienie całodziennego wyżywienia (śniadanie, obiad, deser, kolacja).

  • W przypadku osób ze zgłoszoną dietą bezglutenową, bez laktozy - opłata za posiłki wzrasta o 10 zł/os/dzień.

  • zorganizowanie ogniska z pieczeniem kiełbasek

  • plażowanie i kąpiele w jeziorze Narie pod opieką ratownika


JANEK LEWANDOWSKI, fizjoterapeuta, ratownik medyczny i strażak w jednym.

Przez 20 lat jako strażak stawiał czoło niebezpieczeństwom ratując i wspierając tych, którzy tego potrzebowali. Będąc też ratownikiem medycznym nie tylko wyciągał z pożarów ale też trzymał za rękę, opatrywał i wspierał. Zdarzało mu się wisieć na 6-cio metrowej drabinie ratując zaplątaną w linę srokę czy płaczącego kota. Teraz już nie na sygnałach, dalej wspiera i pomaga rozluźniając, oklejając i rehabilitując. Miłośnik zwierząt – w domu ma 3 przygarnięte koty i 3 psy.


 ORGANIZATOR OBOZU

Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA, al. Sybiraków 2, 10-257 OLSZTYN, NIP 7393869128,  REGON 281616648, KRS 0000518782, tel. 604-110-894, email: biuro@artoffnia.pl

KIEROWNIK i KOORDYNATOR OBOZU

Monika Sobota, tel. 604-110-894, email: biuro@artoffnia.pl


AW-10959241481