WAKACYJNA ARToffNIA w tańcu i ruchu
Czas na AKTYWNE LATO z fundacją ARToffNIA!
Zapraszamy na wakacyjną ucztę tańca, ruchu, relaksacji i twórczej ekspresji.
Dla tych, co lubią TAŃCZYĆ mamy warsztaty:
hip-hop (dzieci 8+ i młodzież ) - 6 lipca, godz. 14:30 - 17:30, koszt - 110 zł
hip-hop (dla dorosłych) - 6 lipca, godz. 18:00 - 20:00, koszt - 80 zł
taniec klasyczny (dzieci 12+ i młodzież ) - 20 lipca, godz. 17:00 - 18:30, koszt - 60 zł
jazz (młodzież i dorośli) - 27 lipca, godz. 13.00-16.00, koszt 150 zł
taniec współczesny (młodzież i dorośli) - 3 sierpnia, godz. 18:00 - 20:00, koszt - 85 zł
rodzic + dziecko (dzieci 6+ i dorośli opiekunowie) - 31 sierpnia, godz. 17:00 - 19:00, koszt - 100 zł (za parę)
Dla tych, którzy szukają RUCHU, chcą wzmocnić ciało lub przeżyć przygodę mamy:
pilates / zoga Movement (młodzież i dorośli) - 10 sierpnia, godz. 18:00 - 20:00, koszt - 75 zł
streaching - wzmacnianie - relaksacja (młodzież i dorośli) - 17 sierpnia, godz. 18:00 - 20:00, koszt - 70 zł
tricking (dzieci 8+ i młodzież ) - 9 sierpnia, godz. 11:00 - 13:00, koszt - 90 zł
Dla tych, którzy potrzebują REGENERACJI, ODPRĘŻENIA i zanurzenia się w świecie dźwięków i dotyku, mamy:
ciałoczułość w tańcu i ruchu (dorośli - warsztat dla kobiet) - 13 lipca, godz. 18:00 - 20:00, koszt - 85 zł
głęboką relaksację w mistycznych dźwiękach didgeridoo / koncert (młodzież i dorośli) - 24 sierpnia, godz. 19:00 - 20:30, koszt - 120 zł
FORMULARZ ZAPISÓW
HIP-HOP DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (8+)
Otwarte warsztaty Hip-hopowe dla dzieci i młodzieży – doskonała okazja na rozbudzenie się po dwóch tygodniach wakacyjnego lenistwa. Dla wszystkich miłośników lub osób pragnących spróbować sił w tej dynamicznej i ekscytującej sztuce tańca.
HIP-HOP DLA DOROSŁYCH
Otwarte warsztaty hip-hopowe dla dorosłych, którzy nie boją się wyzwań i chcą spróbować swoich sił w street dance.
Piotr Pilipienko aka Pietrucha - 28-letni tancerz specjalizujący się w tańcu HIP HOP Freestyle dance. Jest absolwentem wychowania fizycznego ze specjalizacją trenera motorycznego na AWFiS w Gdańsku. Swoją przygodę ze Street Dance’m rozpoczynał w studiu tańca Siemanko w Gdańsku. Największy wpływ na jego rozwój przypada Paoli oraz Polssky’iemu, uznanym tancerzom na street dance’owej scenie, którzy ukształtowali go tanecznie. Aby udoskonalić swój warsztat uczył się u najlepszych tancerzy z Polski i całego świata m.in.: Loose Joint, Henry Link, Kyoka, Physs, Majid, Bouboo, Popin Pete, Greenteck, Storm, C-mack, Boogie Frantick, Ben, Zyko, Dykens i wielu innych. Piotr stawia na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności, poprzez uczestniczenie w warsztatach i zawodach na terenie całego kraju. W tańcu największą uwagę skupia na wolności ruchowej oraz improwizacji bazując na fundamentach tańca hip hop. Z pasją kształci dzieci i młodzież zarażając pozytywną energią.
Warsztaty taneczne RODZIC + DZIECKO
Warsztaty skierowane są do dzieci od lat 6 z dorosłym opiekunem. Obejmować będą trening ogólnorozwojowy w parach zawierający elementy wzmacniania oraz rozciągania, połączonych z krótką choreografią. Warsztaty dedykowane są do osób, które poszukują możliwości kreatywnego spędzenia czasu ze swoim dzieckiem, nie boją się wyzwań i chcą spróbować swoich sił w tańcu.
Kamila Paukszto - wykształcenia nauczyciel, z zamiłowania tancerka. Swoją przygodę z ruchem rozpoczęła w wieku 10 lat pod okiem Krystyny Grabińskiej. Rytm, muzyka, ruch to jej pasja, którą nieustannie rozwija. W 2023 zdobyła I miejsce podczas regionalnego konkursu tanecznego Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA “Funny Bunny DanceFloor” w kategorii rodzic + dziecko (we własnej choreografii). W ramach nagrody, dwukrotnie zaprezentowała zwycięską choreografię (ze swoją córką Gabrysią) na scenie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie podczas widowiska taneczno-muzycznego “Granice”.
CIAŁOCZUŁOŚĆ W TAŃCU I RUCHU (warsztat dla kobiet)
Zapraszamy na 2-godzinny taneczno-ruchowy warsztat pracy z ciałem, podczas którego wprowadzimy się w ruch, pobudzając swoją kreatywność i odblokowując ekspresję własną. Będziemy się rozbudzać, pozbywać się napięć i nagromadzonych emocji. Na zakończenie zregenerujemy się i zrelaksujemy w sposób odżywiający nasz umysł i ciało. Warsztaty będą prowadzone z wykorzystaniem technik i metod terapii tańcem i ruchem łączącymi taniec, ekspresję własną i pracę z ciałem. Nie musisz posiadać doświadczenia tanecznego wystarczą chęci, otwartość i ciekawość na nowe metody pracy, takie jak Terapia Tańcem i Ruchem, Ruch Autentyczny, Podejście Laban/Bartenieff.
Marlena Bielińska vel Mary Jane - pasjonatka przyrody, fotografii, tańca intuicyjnego oraz bachaty. Kreatorka oraz organizatorka wydarzeń i eventów. Uczestnicy jej warsztatów mówią o niej, że ma niezwykły dar do zatrzymywania i przekształcania chwil zwykłych w niezwykłe. Od lat pasjonuje ją ruch i taniec - jej szósty zmysł i język, który pozwala na wyrażenie szerokiej gamy emocji i przeżyć. Mówi o sobie, że wszędzie gdzie jest… jest całą sobą, zgodnie z dewizą „Rób to co możesz … z tym co masz … tam gdzie jesteś…” Tancerka w grupie 30+ Dinozaury w Pracowni Tańca PRYZMAT w Olsztynie oraz Bachaty. Regularnie pogłębia świadomość i relację z ciałem podczas zajęć u Haga Dance Therapy w Olsztynie. Certyfikowany instruktor Tańca w Kręgu Circle Dance. Z wykształcenia socjolog i fototechnik, właścicielka firmy, a prywatnie żona i mama trójki dzieci. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Taniec w terapii i rozwoju na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jest w ciągłym ruchu i rozwoju zawodowym. W trakcie kurs technik terapii tańcem i analizy ruchu Laban/Barttenieff Movment System w IBA Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem w Warszawie oraz Akademia Choreoterapii i Arteterapii w Sopocie.
Ukończyła również cykl warsztatów podnoszących kwalifikacje:
Podstawy psychoterapii Tańcem i Ruchem DMT Dance Movement Therapy, SWPS Sopot
Pamięć ciała metodą terapii tańcem i ruchem oraz Laban/Barttenieff Movment System, IBA Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem
Certyfikowany Instruktor Tańca w kręgu Circle Dance – Tańce Liniowe, Iskra Edukacja, Animacja, Szkolenia Warszawa
Relaksacja poprzez odreagowanie napięć psychoruchowych – metoda choreoterapii na co dzień – działania profilaktyczne w pracy z grupą, Iskra Edukacja, Animacja, Szkolenia Warszawa
Taniec i ruch jako forma aktywnego spędzania wolnego czasu – rozciąganie i wzmacnianie, Iskra Edukacja, Animacja, Szkolenia Warszawa
Wspomaganie rozwoju psychoruchowego poprzez wykorzystanie kroków tanecznych w układach. Iskra Edukacja, Animacja, Szkolenia Warszawa
Kurs na Przewodnika Kąpieli Leśnych TMT The Mindful Tourist
TANIEC KLASYCZNY
Warsztat obejmujący ćwiczenia wykonywane podczas tradycyjnych lekcji tańca klasycznego - od rozgrzewki do skoków, połączony z rozciąganiem oraz ćwiczeniami wzmacniającymi ciało.
Małgorzata Lubieniecka - pedagog i choreograf Pracowni Tańca Pryzmat oraz grupy tańca współczesnego „jaGUzz” Warszawskiego Studia Tańca, od roku 2001 była pedagogiem tańca jazzowego w Studio Taneczno - Aktorskim Hanny Kamińskiej przy Państwowej Szkole Baletowej w Warszawie;
W latach 1982 – 1991 tańczyła w zespole tańca „Radość” w Olsztynie. W latach 1991 – 1995 w zespole tańca współczesnego „Paradox” w Olsztynie pod kierunkiem Jolanty Grabowskiej - zespół zdobywał nagrody w kategoriach formacji „Dance- Show”, w tym II miejsce na Mistrzostwa Europy w Bremen w Niemczech oraz V miejsce w Mistrzostwach Świata Dunejwarosz na Węgrzech, poza tym wielokrotnie I miejsce w mistrzostwach Polski Formacji Show – Dance. Następnie w latach 1995 – 2000 szkoliła się pod kierunkiem pedagogów Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie w sztuce tańca klasycznego oraz współczesnego w Studio Taneczno -Aktorskim Hanny Kamińskiej przy Państwowej Szkole Baletowej. W latach 2001 – 2017 stworzyła choreografie do etiud tanecznych jazzowego i modern - jazz, których premiery odbyły się w Teatrze na Woli w Warszawie, między innymi : „Bitter Moon” do muz. Y. Tiersen ( choreografia została wyróżniona na przeglądzie tanecznym SPONTAN 2009 r. oraz Asteriada 2009 r.oraz otrzymała III miejsce na Mistrzostwach Świata produkcji tanecznych IDO, w Mikołajkach 2013 r. ) „Ulice Marakeszu” muz. Hans Zimmer , „Królestwo Niebieskie” do muz. Williams`a, „Sen Nocy letniej” do muz. Ludowico Einaudi, „Trzy Kolory” do muz. Z. Preisnera i wiele innych. Brała udział w projektach choreograficznych pt. : „ Słuchając Gerswina”, którego premiera odbyła się w Teatrze na Woli w 2005 r., autorką spektaklu była Hanna Kosiewicz, „Zagubione w tańcu”, którego premiera odbyła się w amfiteatrze Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie w 2004 r., tańczyła również w wielu choreografiach tańca współczesnego i jazzowego autorstwa min. Jolanty Grabowskiej, Alassana Watt`a , Hanny Kamińskiej, Henryka Jeża, Julii Matuszewskiej, Urszuli Skośkiewicz, Eduarda Bablidze, Marka Zajączkowskiego, Bartka Zyśka. W marcu 2017 r. premierę miał spektakl neoklasyczny w trzech odsłonach pt. „Memory House”, „Drops” oraz „Intersections” w choreografii Eduarda Bablidze.
JAZZ
Warsztaty z technik jazzowych z czołową tancerką i choreografką stylów modern, jazz i contemporary Katarzyną Mieczkowską. Warsztat skierowany do tancerzy średniozaawansowanych.
KATARZYNA MIECZKOWSKA
Tańczyć zaczęła w wieku 8 lat i spróbowała niemal wszystkich stylów tanecznych: tańca klasycznego, modern, jazzu, hip-hopu, disco i funky. Ostatecznie jednak najbliższe jej sercu okazały się modern, jazz i contemporary. W wieku 19 lat przeniosła się do Warszawy, gdzie dołączyła do Egurrola Dance Studio. Najpierw jako tancerka formacji V2, z którą w 2006 roku zdobyła 4. miejsce na Mistrzostwach Świata i 1. Miejsce na Mistrzostwach Polski. Potem tańczyła w zawodowej grupie VOLT.
W 2018 roku odniosła sukces podczas turnieju Best Dance Group w Prade, zdobywając tytuł Najlepszego Choreografa. To zwycięstwo przyniosło jej stypendium w szkole Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie uczyła się u czołowych tancerzy i choreografów świata.
Kasia jest uczestniczką piątej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!", choreografem programów tanecznych takich jak "You Can Dance nowa generacja"," Dance Dance Dance", "Dancing With The Stars- Taniec z Gwiazdami", " Voice of Kids", choreografem teledysków tanecznych m.in dla Gromee, Natalia Szroeder, Patrycja Kazadi oraz trenerem 8- krotnych Mistrzów Polski. Studentka Akademii Muzycznej na Wydziale Choreografii i Tańca. Specjalizuje się w stylach modern, jazz i contemporary.
TRICKING
Warsztaty obejmujące naukę ćwiczeń akrobatycznych połączonych z wykonywaniem kombinacji ćwiczeń wywodzących się ze sztuk walki, takich jak kopnięcia, salta, śruby, etc. na airtacku, airrollu oraz materacach.
PIOTREK “DZBYNIO” DZBYŃSKI - absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie. Magister wychowania fizycznego. Ze sportem związany od ponad 15 lat. Do jego głównych zainteresowań należy akrobatyka, Capoeira, a przede wszystkim Tricking. Brał udział w międzynarodowych warsztatach Capoeiry prowadzonych przez znanych na całym świecie mistrzów takich jak mestre Casquinha, czy mestre Xuxo, uważanego za największy autorytet w świecie Capoeiry. Posiada praktyczne umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Podczas 5-letnich studiów zdobył wiedzę o uwarunkowaniach teoretycznych i praktycznych aktywności fizycznej. Pogłębił wiedzę na temat technik sportowych oraz ruchu rekreacyjnego. Pracował jako animator sportu. Zajmował się organizacją i prowadzeniem różnego rodzaju imprez sportowych. Jest osobą, która w pracy zawodowej ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. Cechuje go otwartość oraz duża cierpliwość. Potrafi zmotywować do pokonywania własnych lęków związanych z wykonywaniem coraz trudniejszych elementów akrobatycznych. Aktualnie trener akrobatyki i Capoeiry w Olsztynie i okolicach.
TANIEC WSPÓŁCZESNY DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH TANCERZY (13+)
Mocno taneczny warsztat z sekwencjami ruchowymi, elementami choreografii i rozciągania. Warsztat skierowany do osób średniozaawansowanych, z doświadczeniem w dowolnej technice tanecznej.
ALEKSANDRA SALEJ - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej (2018). Ukończyła międzynarodowy program taneczny Art Factory International w Bolonii we Włoszech (2019). Tancerka w Szkole Tańca Współczesnego w Poznaniu w latach (2017-2018). Aktualnie tancerka w zespole Olsztyńskiego Teatru Tańca. Pedagog Pracowni Tańca Pryzmat oraz instruktor pilates. Tańczyła w wielu spektaklach i projektach tanecznych u choreografów takich jak m.in. Maciej Kuźmiński, Anna Maria Krysiak, Antonella Boccadamo, Anna Rubirola, Mirela de Querol, Cecilia Colarcai, Katarzyna Grabińska, Gosia Mielech. Była choreografem i reżyserem spektaklu „Jestem” w ramach projektu „MŁODY TEATR TAŃCA”. Była choreografem i reżyserem w projekcie „Senior w teatrze tańca”, gdzie współtworzyła spektakl Mapa twarzy (2020). Zatańczyła w produkcji Olsztyńskiego Teatru Tańca- serial OTT/m2, współpraca artystyczna- Patrycja Grzywińska. Odcinek był transmitowany na żywo (2020). Prowadziła autorski cykl warsztatów online „Zintegruj się!” na bazie obrazów mentalnych. W ramach ministerialnego programu „Przestrzenie sztuki” podczas laboratoriów choreograficznych w Łodzi realizowała wraz z Magdaleną Widłak projekt „Dzikość”. Bierze udział w wielu warsztatach w Polsce i za granicą. Występowała na festiwalach m.in. na międzynarodowym Festiwalu Malta w Poznaniu, Warsaw Dance Days w Warszawie, Festiwalu Teatrów Tańca w Kielcach. Swoją wiedzę kształciła u takich pedagogów jak: Eduardo Torroja, Brigel Gjoka, Martina La Ragione, Gioia Maria Morisco, Lara Russo, Parvaneh Scharafali, Teri Weikel, Taulant Shehu, Joss Baker, Sally Cowdin, Mauro Carboni, Mattia Gandini, Ewa Wycichowska, Paulina Wycichowska, Iwona Olszowska, Eryk Makohon, Andrzej Adamczak, Agata Ambrozińska-Rachuta, Urszula Bernat- Jałocha, Paweł Konior, Dawid Lorenc, Natalia Iwaniec, Lario Ekson. Obecnie tancerka Olsztyńskiego Teatru Tańca.
PILATES + ZOGA MOVEMENT
Zoga Movement to koncepcja łącząca wspólnym ogniwem świat ruchu i praktyki manualnej. Jest to świadoma, wielowektorowa praca, która równoważy strukturalnie nasze ciało (system mięśniowo-powięziowy). Podczas praktyki staramy się przywrócić ciału balans, grację oraz pełen zakres ruchomości. Zoga doskonale przygotuje nas do Pilatesu, gdzie będziemy naprzemiennie wzmacniać mięśnie głębokie i rozciągać ciało.
ANNA JANCZAREK - wykształcenia pedagog, animator kultury. Swoją przygodę z ruchem rozpoczęła w wieku 6 lat w Szkole Mistrzostwa Sportowego na zajęciach gimnastyki. Przez 12 lat związana była z olsztyńskim Zespołem Pieśni i Tańca Radość, najpierw jako tancerka, później jako instruktor i choreograf. Uczestniczyła w wielu projektach tanecznych opartych na tańcu klasycznym, tańcach narodowych, a także folklorze warmińskim. W tym czasie nabyła wiele umiejętności związanych z pracą w zespole tanecznym. Brała udział w licznych festiwalach w Polsce i za granicą (Francja, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy). W trakcie studiów na UWM była zaangażowana w działa teatru studenckiego. W międzyczasie nabyła uprawnienia wychowawcy i kilkakrotnie opiekowała się grupami dziecięcymi na koloniach. W trakcie 5-letniego pobytu w Irlandii zainteresowała się tańcem irlandzkim – Set Dancing, co zaowocowało licznymi występami scenicznymi. Ukończyła również 2-stoponiowy kurs Salsy. Od 2015 roku rozpoczęła współpracę z Pracownią Tańca Współczesnego Pryzmat najpierw jako tancerka Grupy Pryzmat 30+ (Dinozaury), z którymi zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie zespołów Tanecznych Karnawał Dance Fest w Białymstoku, następnie jako instruktor tańca grup reprezentacyjnych oraz seniorów. Instruktor pilates MAT 1,2,3 w szkole Greta’s Pilates oraz w Australian Pilates Method Association z Bogna Janik Forbes. Trener Terapii Tańcem i Analizy Ruchu w Ośrodku Terapii Tańcem i Ruchem IBA. Trener Zoga Movement Introduction. Uczestniczyła w wielu warsztatach m.in. z Anną Piotrowską, Anną Krysiak, Natalią Iwaniec, Małgorzatą Mielech, Elżbietą i Grzegorzem Pańtak, Małgorzatą Ziółkowską, Gregiem Puchalskim, Andrzejem Morawiec, Natalią Oniśk, Łukaszem Wójcik, Gosią Mielech, Iwoną Olszowską, Maciejem Kuźmińskim, Marion Sparber, Alanem Fuentes-Guerra. Obecnie jako tancerka Olsztyńskiego Teatru Tańca występowała w spektaklach choreografa i reżyserki Katarzyny Grabińskiej („ The Selfies”, „Gra o taniec”, „Pan Kejk”, „Nie-uprzejmość w operze”, „Over Grand”), Antonelli Boccadamo („Nienasycenie”), Anny Rubiroli („Poruszony Las”). Gosi Mielech („MOA”), Anny Krysiak (“Nowa Ziemia”). Zdobyła wyrózneinie w konkursie choreograficznym “MY DANCE” 2022. Współpracowała z reżyserami Agnieszką Kołodyńską-Iglesias oraz Tomaszem Czaplarskim. Współtwórca czterech odcinków „OTT/m2. Za OTT/m2 odc. 1- otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie The BestOff // On-line za Najlepszy Projekt Teatru Niezależnego On-line. Wraz z Aleksandrą Salej współchoreograf i współreżyser spektaklu „ Mapa Twarzy” powstałego w samach projektu „Seniorzy w teatrze tańca”. Taniec jest dla niej pasją, ale również regularną pracą, przy czym ważna jest samodyscyplina.
STREACHING - WZMACNIANIE - RELAKSACJA
Porozciągamy się - ze świadomym wykorzystaniem oddechu, będziemy zwiększać zakresy lub odkrywać całkiem nowe możliwości. Będziemy się też wzmacniać, poprawiać kondycję oraz pracować nad stabilnością i mobilnością. Zajęcia skierowane do osób, które chcą zadbać o ciało bezpiecznie i kompleksowo. Skupimy się nad prawidłową techniką. Całość zakończymy przyjemną relaksacją.
AGNIESZKA TUMKIEWICZ - PAPRZYCKA - tancerka jazzowa, instruktorka Pilates oraz Aerial Jogi I i II stopnia.
W 2003 roku trafiła do pierwszego składu zespołu Jazz One, prowadzonego przez Pawła Michno. Jednocześnie rozwijała się w innych technikach - musical dance u Jacka Wazelina, taniec klasyczny u Kamy Akucewicz, contemporary u Kseny Audrey (zespół KS Project), modern u Roberta Śliżewskiego oraz akrobatyka pod okiem trenerów z Państwowej Szkoły Cyrkowej i DKS Targówek. Regularnie jeździła na warsztaty do zagranicznych pedagogów Ricky Palomino, Matthew Tseng, Lukas McFarlane, Seth Zibalese, Stacy Jo Boeddeker, Jose de la Cruz, Blake McGrath, Allan McCormick, Adam Parson oraz polskich m.in. Grzegorz Pańtak, Michał Góral, Michał Mardas i inni. W 2010 roku otrzymała stypendystka Oure School of Performing Arts w Danii na kierunku taniec. Startowała na turniejach, przeglądach i mistrzostwach Polski i Świata IDO, zajmując wysokie miejsca zarówno jako tancerka zespołowa jak i solistka. Uczestniczyła w programie „Otwarta Rampa”, tańczyła w spektaklu „Niżyński” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego, brała udział w reklamie Zdrofit „Ćwicz odporność”, tańczyła na scenie Sopot Hit Festiwal, Ecco Walkathon, WOŚP, Palladium oraz brała udział w tanecznych sesjach zdjęciowych m.in. dla marki L’oreal. Prowadzi taniec jazzowy, zajęcia wzmacniające i stretching, a od 2020 roku także Aerial Jogę dla dorosłych. Podczas zajęć wykorzystuje wiedzę z różnych dziedzin, dzięki czemu są one jeszcze bardziej efektywne. W każdym dostrzega potencjał i wie, że dzięki chęciom i pracy, każdy może osiągnąć zamierzone cele. Stale dba o samorozwój, dlatego regularnie uczęszcza na warsztaty jazz i musical dance Jacka Wazelina, ćwiczy gimnastykę w Centrum Gimnastycznym GimSport oraz od niedawna poznaje bliżej taniec współczesny i teatr tańca pod okiem Ani Janczarek w Pracowni Tańca Pryzmat. Pogłębia wiedzę ze stretchingu szkoląc się u Kasi Witek, Kasi Bigos i Nathalie Sonnenschine oraz innych specjalistów. Od 2021 związana z firmą Moje Dziecko, gdzie prowadzi animacje, aktywności sportowe i jest instruktorką zajęć kreatywnych dla dzieci i młodzieży.
KONCERT GŁĘBOKO RELAKSACYJNY PRZY MISTYCZNYCH DŹWIĘKACH DIDGERIDOO
Didgeridoo to instrument rytualny wykorzystywany do porozumiewania się z przodkami, do wprowadzania w stany transowe, relaksacyjne, uzdrawiające. Tradycyjne masaże bazują na powłokach mięśniowych, limfie, powięzi. Masaż wibracją porusza wszystkim jednocześnie, uwalniając od napięć, stresu, bólu, przywraca czucie w odrętwieniach, działa odrobaczająco, oczyszczająco – dlatego też zaleca się wypicie znacznej ilości ciepłej wody przed koncertem.
Nasze ciała składają się w ok. 70% z płynów, a ukierunkowana wibracja przeszywając ciało porusza tkankami głębokimi, wprawia w ruch cząsteczki wody, harmonizując je i ustawiając w odpowiedni sposób.
Wdech, wydech – zamykasz oczy i znikasz, zostawiasz codzienność gdzieś z tyłu i płyniesz zanurzony w prowadzącej cię wibracji. Jesteś tylko ty i twój spokój, ciało jest rozluźnione i zrelaksowane, znikają problemy, telefony, dzień, noc, nie ma nic, bezkres nicości uchyla wszelkie tajemnice. Zapraszam cię na naładowanie baterii , rozluźnienie, relaks i czas tylko dla ciebie.
ŁUKASZ KLIMEK vel SODA SUDASHI
Certyfikowany muzykoterapeuta WSKZ, samouk, muzykant, multiinstrumentalista, rękodzielnik kochający i praktykujący pracę z drewnem oraz obcowanie z naturą. Z czułością tworzy instrumenty z drewna i słucha zamkniętych w nich opowieści. Podczas sesji używa naturalnych kadzideł do oczyszczania przestrzeni oraz udostępnia przestrzeń na wspólną indywidualną intencję, z którą podróżujemy.
Minimalna ilość uczestników warsztatów = 8 osób
Minimalna ilość uczestników koncertu = 10 osób