AW-10959241481

NOWE zajęcia w ARToffNI od NOWEGO semestru

Wraz z rozpoczęciem nowego semestru, 5 lutego 2024 w ARToffNI zapraszamy na NOWE ZAJĘCIA!

Mamy dla WAS:

  • NOWĄ grupę JAZZ OPEN z Agnieszką Tumkiewicz-Paprzycką

    WTOREKI: 20:30 - 21:30 ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC

    Szczegółowe informacje: https://www.artoffnia.pl/jazz-open

  • NOWĄ grupę GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KOBIET z Martą Bulik

    Gimnastyka słowiańska o poranku:

    czwartek 10:00-11:00; ARToffNIA, ul. Sybiraków 2, sala: RUCH

    Gimnastyka słowiańska wieczorem:

    czwartek 17:00-18:00 ARToffNIA, ul. Sybiraków 2, sala: RUCH

    Szczegółowe informacje: https://www.artoffnia.pl/gimnastyka-sowiaska-dla-kobiet

  • NOWĄ grupę ZOGA Movement z Anną Janczarek

    ZOGA Movement o poranku (dorośli)
    wtorek: 8:30 - 9:30 ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC

    ZOGA Movement wieczorem (dorośli)
    wtorek: 19:15 - 20:15 ARToffNIA Sybiraków 2 sala RUCH
    Szczegółowe informacje: https://www.artoffnia.pl/zoga-movement

  • NOWĄ grupę GIMNASTYKA DLA SENIORÓW 60+ z Grażyną Kucharczyk

    poniedziałek: 12:00-13:00, grupa 3 11:00- 12:00 ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC

    czwartek: grupa 12:00-13:00, grupa 3 11:00- 12:00, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC

    Szczegółowe informacje: https://www.artoffnia.pl/gimnastyka-dla-seniorow60sybirakow

Agnieszka Tumkiewicz - Paprzycka

Grażyna Kucharczyk

Anna Janczarek

Marta Bulik

Świąteczne lekcje pokazowe

W ARToffNI cały grudzień celebrujemy świąteczną atmosferę. Jednym z elementów naszych bożonarodzeniowych działań były Świąteczne Lekcje Pokazowe. Podczas tych wyjątkowych zajęć pokazaliśmy rodzicom na czym polegają nasze zajęcia, ile trudu trzeba włożyć, żeby wykonać podstawowe ewolucje taneczne, zaprosiliśmy ich do wspólnej zabawy, a także obdarowywaliśmy się świątecznymi upominkami.

Nasze lekcje odbywają się w ramach projektu „Pryzmat świątecznie” - warsztaty tańca współczesnego zakończone prezentacją świątecznych lekcji pokazowych grup dziecięcych i młodzieżowych Pracowni Tańca Pryzmat. przy współpracy z Miejskim Zespołem Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie

akcja „PODZIEL się ŚWIĄTECZNĄ RADOŚCIĄ” zbiórka świątecznych podarunków

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To magiczny czas pełen serdeczności, ciepła i radości. To właśnie wtedy uśmiech i pomoc potrzebującym smakują wyjątkowo. Wracamy po krótkiej przerwie i serdecznie zapraszamy do corocznej akcji „PODZIEL się ŚWIĄTECZNĄ RADOŚCIĄ”, organizowanej przez Fundację Tańca i Sztuki ARToffNIA tym razem przy współpracy z Olsztyńskim Centrum Pomocy Dziecka oraz Fundacją “Przyszłość dla dzieci” . Główną ideą naszej akcji jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym, w postaci drobnych, świątecznych podarunków.

W siedzibie naszej fundacji będzie można znaleźć kosze, do których będziemy wrzucać najpotrzebniejsze podarunki.
Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA
Al. Sybiraków 2, od poniedziałku do piątku, w godz. 16:30-21:00 (do 15 grudnia)
tel. 604-110-894


UWAGA !!!!
Prosimy, by przynosić TYLKO rzeczy NOWE, NIEUŻYWANE, zapakowane i podpisane dokładnie do kogo prezent powinien trafić.

OPIS POTRZEBUJĄCYCH:

1.LENA i IGOR z OLSZTYNA podopieczni Fundacji “ Przyszłość dla dzieci”

Marzenia Lenki (9 lat) zdecydowanie różnią się od pragnień jej zdrowych rówieśników. Dziewczynka chciałaby po prostu wieść życie bez licznych upadków. Zdiagnozowana u niej padaczka stanowczo to utrudnia. Dlatego, że każdy atak padaczki niesie ze sobą poważne konsekwencje. Omdlenia, stłuczenia, a nawet złamania stale jej towarzyszą, co sprawia, że każdy dzień w życiu Lenki jest jedną wielką niewiadomą. Stwierdzone u Lenki kilka lat temu ADHD, trudności z koncentracją i przetwarzaniem słuchowym również nie pomagają jej w walce z przeciwnościami dnia codziennego. Szargają nią przeróżne emocje. By miała szansę sobie z nimi poradzić, Lena korzysta z kompleksowej terapii psychologicznej. Jednym z najważniejszych aspektów jej rehabilitacji jest terapia integracji sensorycznej, która przynosi imponujące efekty. Niestety koszty z nią związne wykraczają poza możliwości pani Kariny, która aktualnie samotnie mierzy się nie tylko z niepełnosprawnością Leny, ale też ze spektrum autyzmu starszego syna Igora (13 lat). Pani Karina, Lena i Igor cały tydzień mają szczelnie wypełniony wizytami w licznych poradniach specjalistycznych. Wierzą, że dzięki temu ich przyszłość będzie malowała się w kolorowych barwach. Możemy sprawić, by Lena, Igor i pani Karina nie myśleli o swoich codziennych zmartwieniach. Pomóżmy im na chwilę zapomnieć o problemach. Sprawmy, by w tak magicznym czasie poczuli magie świąt. Wspólnie Możemy Zrobić Więcej i dołączmy do akcji Fundacji “Przyszłość dla Dzieci” – 500 świątecznych prezentów dla 500. naszych podopiecznych.

Potrzeby Leny (9 lat):
fioletowe lub granatowe spodnie dresowe w rozmiarze 146 cm,
zimowe rajstopy w rozmiarze 152 cm
przybory plastyczne, papier
i dziurkacze ozdobne,
Marzenia:
• Domek i figurki z serii Little Pet Shop. (Najbardziej chciałaby dostać figurkę psa Cocker Spaniel i jamnika w kropki).

Potrzeby Igora (9 lat):
• bluza dresowa w jednolitym kolorze wkładana przez głowę w rozmiarze 164cm,
• skarpety w jednolitym kolorze lub w paski w rozmiarze 38.

Marzenia:
• słuchawki gamingowe

Potrzeby mamy:
zimowa piżama na długi rękaw rozmiar M,
• długie skarpetki w rozmiarze 37,
• świeczki zapachowe (słodki zapach z nutą wanilii).

Marzenie Lenki, Igora i Pani Kariny:
• telewizor

2. DAWID I WIKTOR z okolic SZCZYTNA podopieczni Fundacji “ Przyszłość dla dzieci”

Dawid i Wiktor (5 lat) to dwaj autystyczni braciszkowie, którzy próbują się sami wzajemnie sobą opiekować. Ich mamę panią Emilię zaniepokoił brak odruchu płaczu
u chłopców. Niedługo po narodzinach bliźniacy przeszli szereg badań, a ich rodzice usłyszeli pierwsze diagnozy, Dawid jeszcze jako noworodek musiał przejść ratującą życie operację, bo lekarze wykryli u niego zrośnięty przełyk. Z czasem okazało się jednak, że to był dopiero początek.. U Dawida pojawiły się kolejne niepokojące symptomy. Chłopiec nie reagował na swoje imię i nie utrzymywał kontaktu wzrokowego. W 2021 roku lekarze stwierdzili autyzm wczesnodziecięcy i niedosłuch.
Natomiast u Wiktora pierwsze niepokojące sygnały pojawiły się dopiero, gdy ich syn został przedszkolakiem. Każdego dnia przed wyjściem z domu zanosił się płaczem. Nie nawiązywał kontaktu z rówieśnikami i nie brał udziału w zabawach. Po licznych badaniach, rodzice bliźniaków usłyszeli znajomą już diagnozę — autyzm.
Starszy syn Oskar (19 lat), każdego dnia wspiera rodziców w trudnych zmaganiach o jak najlepsze funkcjonowanie bliźniaków. Kibicuje młodszym braciom i cieszy się nawet z ich najmniejszych sukcesów. Dawid i Wiktor są pod stałą opieką wielu poradni i lekarzy, a ich rodzice wciąż krążą między Olsztynem, a wsią po Dźwierzutami, gdzie mieszkają. Koszty związane z kompleksowym leczeniem chłopców są ogromnym wyzwaniem dla budżetu domowego rodziny.
Jednak bez względu na to w jak wielki tor przeszkód zmienia się każdy dzień, nie poddają się. Wierzą, że dzięki tym żmudnym zmaganiom, będą w stanie zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą codzienność. Wszystko po to by ich ukochane dzieci mogły z optymizmem potrzeć w przyszłość. Podarujmy tej wspaniałej 5-osobowej rodzince trochę magii świąt. Po to by życie niepełnosprawnego Dawida i Wiktora było lżejsze, by zdjąć z ich barków odrobinę ciężaru, który noszą każdego dnia. Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!

Potrzeby Dawida (5 lat):

  • Ubrania codzienne w rozmiarze 122cm-130cm: dresy, podkoszulki, spodnie, piżama,

  • kurtka zimowa rozmiar 122cm

  • skarpetki rozmiar 27-30

  • pościel w rozmiarze 160cmx200cm

  • prześcieradło w rozmiarze 160cmx200cm,

    Marzenia:

  • Carrera First Tor Świnka Peppa Świnka Peppa, maskotka z kołysanką

    Potrzeby Wiktora (5 lat):

  • Ubrania codzienne w rozmiarze 122cm- 130cm: dresy, podkoszulki, spodnie, piżama,

  • kurtka zimowa rozmiar 122cm

  • skarpetki rozmiar 27-30

  • pościel w rozmiarze 160cmx200cm

  • prześcieradło w rozmiarze 160cmx200cm,

    Marzenia:

  • sterowany traktor zabawkowy autobus

    Potrzeby mamy:

  • kosmetyki do pielęgnacji

  • serwis obiadowy dla 6 osób

  • poduszki w rozmiarze 70cmx80cm

    Potrzeby taty:

  • pościel w rozmiarze 160cmx200cm,

  • kapcie w rozmiarze 46

    Marzenie rodziców:

  • odkurzacz zwykły lub z funkcją prania

    Potrzeby Oskara (19 lat):

  • kołdra 160cmx200cm,

  • poduszka w rozmiarze 70cmx80cm

  • komplet pościeli z prześcieradłem

    Marzenie:

  • głośnik bluetooth

3. Organizujemy także  zbiórkę dla podopiecznych z Olsztyńskiego Centrum Pomocy Dziecka, pod które podlegają dwie jednostki: Pogotowie Opiekuńcze oraz Dom dla Dzieci "W Parku" .

Pogotowie Opiekuńcze jest placówką typu interwencyjnego. Zadaniem placówki jest doraźna opieka nad dzieckiem w czasie trwania sytuacji kryzysowej, w szczególności placówka jest obowiązana przyjąć dziecko w przypadkach wymagających natychmiastowego zapewnienia opieki. Dom dla Dzieci “W Parku” jest placówką typu socjalizacyjnego, która zapewnia dzieciom opiekę całodobową i wychowanie oraz zaspokaja niezbędne potrzeby, zajęcia wychowawcze, terapeutyczne, rekompensujące brak wychowania w rodzinie i przygotowujące do życia społecznego, podejmuje działania w celu powrotu dziecka do rodziny naturalnej, znalezienia rodziny przysposabiającej,

Bardzo wzruszyła nas lista potrzeb, które wypłynęły prosto od dzieci, oto one:

  • środki higieny osobistej np. szampony i odżywki do włosów dla nastoletnich dziewczynek, płyny pod prysznic, maseczki do twarzy, antyperspiranty w kulce itp. a dla młodszych również szampony i płyny pod prysznic np. na atopowe zapalenie skóry, pasty do zębów, szczoteczki itp

  • To tyle, ale może, aż tyle -dlatego zwracamy się do Waszych serc z serdeczną prośbą, podzielmy się z podopiecznymi tym co czujecie, wszystkim tym co przyjdzie Wam do głowy, liczymy na Waszą kreatywność, świąteczne niespodzianki i otwarte na pomoc dzieciom serca

  • Podajemy listę imienną dzieci z podanym wiekiem, może ułatwi to zbiórkę dla konkretnych osób.

    LISTA WYCHOWANKÓW  DOMU DLA DZIECI „W PARKU” ORAZ  POGOTOWIA OPIEKUŃCZEGO

    1.     AGATA L. 13

    2.     ALAN L. 10

    3.     MATEUSZ L. 16

    4.     RAFAŁ L. 11

    5.     JULIA L. 17

    6.     KRZYSZTOF L. 16

    7.     BOGUSŁAWA L. 16

    8.     KORNELIA L. 9

    9.     WIKTORIA L. 9

    10.  SANDRA L. 16

    11.  WIKTORIA L. 17

    12.  PATRYCJA L. 13

    13.  WIKTORIA L. 12

    14.  ILIA L. 9

    15.  BOHDAN L. 9

    16.  JAKUB L. 8

    17.  OLIWIA L. 9

    18.  ALEKSANDRA L. 8

    19.  ALEKSANDER L. 6

    20.  MORGAN L. 5

    21.  FABIAN L. 6

    22.  NADIA L.  14

    23.  JULIA L. 13

    24.  MAJA L. 13

    25.  MARTYNA L. 13

 

ARTystyczna kARTa upominkowa ARToffNI

Tak, to już ten moment w roku, kiedy słyszysz “All I Want for Christmas is You” w radiu, w witrynach sklepowych migoczą świąteczne światełka, a w sklepach, na półkach widzisz same “super świąteczne promocje”…

Ale może Ty szukasz ARTystycznego pomysłu na prezent świąteczny dla bliskiej osoby?

Podpowiadamy:

🎁 kARTa upominkowa ARToffNI 🎁

Do wyboru m.in:

👉 gimnastyka dla babci i dziadka

👉 zajęcia fitness dla mamy i taty

👉 lekcje aktorstwa dla brata

👉 lekcje baletu dla żony

👉 lekcje tańca dla dziecka

👉 lekcje akrobatyki i trickingu dla siostry

Zresztą pomożemy dobrać pomysł indywidualnie!

Skontaktuj się z nami

☎️ +48 604 110 894

📧 biuro@artoffnia.pl

Taneczny weekend DOROŚLI 30+ na MAZURACH 5-7 stycznia 2024

Zapraszamy na taneczny weekend dla DOROSŁYCH 30 lat i więcej na Mazurach. Potrzebujesz odrobiny szaleństwa i oderwania się od rzeczywistości? Kochasz tańczyć, tańczyłaś jak byłaś mała, marzyłaś żeby tańczyć, ale nigdy nie było okazji, a może tańczysz w tajemnicy przed wszystkimi? Ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie!!!
3 dni wypełnione ruchem, tańcem i przede wszystkim spotkaniem szalonej grupy PRYZMAT DINOZAURY, która na co dzień trenują w ARToffNI

WAŻNE! Wyjazd jest otwarty dla osób spoza grupy

Miejsce: MAZURY Studio Burdąg (https://burdagstudio.com/ ) Burdąg 68, 12-122

* Termin: 5-7 stycznia 2024 (piątek, sobota, niedziela)
* Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4 osobowe
* Pełne wyżywienie wegetariańskie (3 posiłki i stały dostęp do kącika kawowo-herbacianego, diety dopasowane do potrzeb uczestników wege, bezglutenowe, bez laktozy)

  • Warsztaty taneczne: Anna Janczarek (taniec współczesny, improwizacja, świadoma praca z ciałem), Gosia Lubieniecka (podstawy tańca klasycznego)

  • Warsztaty - Ciałoczułość w tańcu i ruchu: Marlena Bielińska

  • Warsztaty teatralne: Kamila Połońska

* Dojazd: własny
* Koszty: 950 zł za osobę
Szczegółowe informacje:
* tel. ARToffNIA: 604 110 894 / koordynator projektu: Adriana Parszutowicz (ada.parszutowicz@artoffnia.pl)

Edycja 2023

ZAPISY

KADRA

ANNA JANCZAREK - Z wykształcenia pedagog, animator kultury. Swoją przygodę z ruchem rozpoczęła w wieku 6 lat w Szkole Mistrzostwa Sportowego na zajęciach gimnastyki. Przez 12 lat związana była z olsztyńskim Zespołem Pieśni i Tańca Radość, najpierw jako tancerka, później jako instruktor i choreograf. Uczestniczyła w wielu projektach tanecznych opartych na tańcu klasycznym, tańcach narodowych, a także folklorze warmińskim. W tym czasie nabyła wiele umiejętności związanych z pracą w zespole tanecznym. Brała udział w licznych festiwalach w Polsce i za granicą (Francja, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy). W trakcie studiów na UWM była zaangażowana w działa teatru studenckiego. W międzyczasie nabyła uprawnienia wychowawcy i kilkakrotnie opiekowała się grupami dziecięcymi na koloniach. W trakcie 5-letniego pobytu w Irlandii zainteresowała się tańcem irlandzkim – Set Dancing, co zaowocowało licznymi występami scenicznymi. Ukończyła również 2-stoponiowy kurs Salsy.

Od 2015 roku rozpoczęła współpracę z Pracownią Tańca Współczesnego Pryzmat najpierw jako tancerka Grupy Pryzmat 30+ (Dinozaury), z którymi zdobyła I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie zespołów Tanecznych Karnawał Dance Fest w Białymstoku, następnie jako instruktor tańca grup reprezentacyjnych. Instruktor pilates MAT 1,2,3 w szkole Greta’s Pilates oraz trener Terapii Tańcem i Analizy Ruchu w Ośrodku Terapii Tańcem i Ruchem IBA.

Uczestniczyła w wielu warsztatach m.in. z Anną Piotrowską, Anną Krysiak, Natalią Iwaniec, Małgorzatą Mielech, Elżbietą i Grzegorzem Pańtak, Małgorzatą Ziółkowską, Gregiem Puchalskim, Andrzejem Morawiec, Natalią Oniśk, Łukaszem Wójcik, Gosią Mielech, Iwoną Olszowską, Maciejem Kuźmińskim, Marion Sparber, Alanem Fuentes-Guerra.

Obecnie jako tancerka Olsztyńskiego Teatru Tańca występowała w spektaklach choreografa i reżyserki Katarzyny Grabińskiej („ The Selfies”, „Gra o taniec”, „Pan Kejk”, „Nie-uprzejmość w operze”, „Over Grand”), Antonelli Boccadamo („Nienasycenie”), Anny Rubiroli („Poruszony Las”). Gosi Mielech („MOA”). Współpracowała z reżyserami Agnieszką Kołodyńską-Iglesias oraz Tomaszem Czaplarskim. Współtwórca czterech odcinków „OTT/m2. Za OTT/m2 odc. 1- otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie The BestOff // On-line za Najlepszy Projekt Teatru Niezależnego On-line. Wraz z Aleksandrą Salej współchoreograf i współreżyser spektaklu „ Mapa Twarzy” powstałego w samach projektu „Seniorzy w teatrze tańca”. Taniec jest dla niej pasją, ale również regularną pracą, przy czym ważna jest samodyscyplina.

MAŁGORZATA LUBIENIECKA - Pedagog i choreograf  Pracowni Tańca Pryzmat oraz grupy tańca  współczesnego  „jaGUzz”  Warszawskiego  Studia  Tańca,  od  roku 2001  była  pedagogiem  tańca  jazzowego  w  Studio  Taneczno - Aktorskim   Hanny  Kamińskiej  przy  Państwowej  Szkole  Baletowej  w  Warszawie;

W  latach 1982 – 1991 tańczyła   w  zespole  tańca  „Radość” w  Olsztynie.

W  latach  1991 – 1995  w  zespole  tańca   współczesnego  „Paradox”  w  Olsztynie pod kierunkiem Jolanty  Grabowskiej  - zespół  zdobywał  nagrody  w  kategoriach  formacji „Dance- Show”, w tym  II miejsce  na Mistrzostwa  Europy   w  Bremen   w  Niemczech   oraz  V miejsce w  Mistrzostwach  Świata  Dunejwarosz  na Węgrzech, poza tym wielokrotnie  I  miejsce  w  mistrzostwach  Polski  Formacji Show – Dance.  

Następnie w latach 1995 – 2000  szkoliła się pod kierunkiem pedagogów  Państwowej Szkoły Baletowej w  Warszawie w  sztuce  tańca klasycznego  oraz  współczesnego w  Studio  Taneczno -Aktorskim   Hanny  Kamińskiej  przy  Państwowej  Szkole  Baletowej.

W  latach  2001 – 2017  stworzyła  choreografie  do  etiud  tanecznych jazzowego  i  modern - jazz, których  premiery  odbyły  się  w  Teatrze  na  Woli  w  Warszawie,  między innymi :  „Bitter Moon” do muz. Y. Tiersen  ( choreografia  została  wyróżniona  na  przeglądzie  tanecznym  SPONTAN 2009 r. oraz Asteriada  2009 r.oraz  otrzymała  III  miejsce  na  Mistrzostwach Świata  produkcji  tanecznych  IDO, w Mikołajkach  2013 r. )  „Ulice Marakeszu”  muz. Hans Zimmer , „Królestwo Niebieskie”  do muz. Williams`a, „Sen Nocy letniej” do muz. Ludowico Einaudi, „Trzy  Kolory” do muz. Z. Preisnera i wiele innych.

 Brała  udział   w  projektach  choreograficznych  pt. :  „ Słuchając  Gerswina”, którego  premiera  odbyła się   w  Teatrze  na  Woli w  2005 r.,  autorką  spektaklu  była  Hanna  Kosiewicz, „Zagubione w  tańcu”, którego  premiera  odbyła   się w  amfiteatrze Państwowej Szkoły Baletowej w  Warszawie  w  2004 r., tańczyła  również  w  wielu  choreografiach  tańca  współczesnego  i  jazzowego  autorstwa min. Jolanty  Grabowskiej,  Alassana  Watt`a , Hanny Kamińskiej,  Henryka  Jeża, Julii  Matuszewskiej,  Urszuli Skośkiewicz, Eduarda Bablidze, Marka  Zajączkowskiego, Bartka Zyśka. W   marcu 2017 r. premierę  miał  spektakl  neoklasyczny w  trzech  odsłonach pt.  „Memory House”, „Drops” oraz „Intersections” w  choreografii  Eduarda  Bablidze.

MARLENA BIELIŃSKA - pasjonatka przyrody, fotografii, tańca intuicyjnego oraz bachaty. Kreatorka oraz organizatorka wydarzeń i eventów. Uczestnicy jej warsztatów mówią o niej, że ma niezwykły dar do zatrzymywania i przekształcania chwil zwykłych w niezwykłe. Od lat pasjonuje ją ruch i taniec - jej szósty zmysł i język, który pozwala na wyrażenie szerokiej gamy emocji i przeżyć. Mówi o sobie, że wszędzie gdzie jest… jest całą sobą, zgodnie z dewizą „Rób to co możesz … z tym co masz … tam gdzie jesteś…”  Tancerka w grupie 30+ Dinozaury w Pracowni Tańca PRYZMAT w Olsztynie oraz Bachaty. Regularnie pogłębia świadomość i relację z ciałem podczas zajęć u Haga Dance Therapy w Olsztynie. Certyfikowany instruktor Tańca w Kręgu Circle Dance. Z wykształcenia socjolog i fototechnik, właścicielka firmy, a prywatnie żona i mama trójki dzieci. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Taniec w terapii i rozwoju na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Jest w ciągłym ruchu i rozwoju zawodowym. W trakcie kurs technik terapii tańcem i analizy ruchu Laban/Barttenieff Movment System w IBA Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem w Warszawie oraz Akademia Choreoterapii i Arteterapii w Sopocie.

Ukończyła również cykl warsztatów podnoszących kwalifikacje:

Podstawy psychoterapii Tańcem i Ruchem DMT Dance Movement Therapy, SWPS Sopot

Pamięć ciała metodą terapii tańcem i ruchem oraz Laban/Barttenieff Movment System, IBA Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem

Certyfikowany Instruktor Tańca w kręgu Circle Dance – Tańce Liniowe, Iskra Edukacja, Animacja, Szkolenia Warszawa

Relaksacja poprzez odreagowanie napięć psychoruchowych – metoda choreoterapii na co dzień – działania profilaktyczne w pracy z grupą, Iskra Edukacja, Animacja, Szkolenia Warszawa

Taniec i ruch jako forma aktywnego spędzania wolnego czasu – rozciąganie i wzmacnianie, Iskra Edukacja, Animacja, Szkolenia Warszawa

Wspomaganie rozwoju psychoruchowego poprzez wykorzystanie kroków tanecznych w układach. Iskra Edukacja, Animacja, Szkolenia Warszawa

Kurs na Przewodnika Kąpieli Leśnych TMT The Mindful Tourist

KAMILA POŁOŃSKA - Z zawodu aktorka, która ma na swoim koncie sporo ról teatralnych zarówno w spektaklach dla widzów dorosłych, jak i tych dedykowanych dzieciom. Prowadzi autorskie warsztaty i tworzy przedstawienia, tańczy, śpiewa, działa też w kabarecie. Lubi bawić się lalkami i formą.
Jest mamą trzech wspaniałych chłopaków. Dla siebie i przyjaciół organizuje spływy kajakowe, wędrówki, podróże, a najbardziej koi ją las i jeziora. Uwielbia książki i filmy, które przenoszą ją w czasie i przestrzeni. Ma szeroko otwarte trzecie oko, nigdy nie zagra w horrorze, a marzenia o roli kostiumowej ciągle czekają na spełnienie.

Jesienne warsztaty taneczne RODZIC + DZIECKO 19 listopada 2023

Warsztaty skierowane są do dzieci od lat 6 z dorosłym opiekunem. Obejmować będą trening ogólnorozwojowy w parach zawierający elementy wzmacniania oraz rozciągania, połączonych z krótką choreografią. Warsztaty dedykowane są do osób, które poszukują możliwości kreatywnego spędzenia czasu ze swoim dzieckiem, nie boją się wyzwań i chcą spróbować swoich sił w tańcu.

Kamila Paukszto - wykształcenia nauczyciel, z zamiłowania tancerka. Swoją przygodę z ruchem rozpoczęła w wieku 10 lat pod okiem Krystyny Grabińskiej.  Rytm, muzyka, ruch to jej pasja, którą nieustannie rozwija.  W 2023 zdobyła I miejsce podczas regionalnego konkursu tanecznego Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA “Funny Bunny DanceFloor” w kategorii rodzic + dziecko (we własnej choreografii). W ramach nagrody, dwukrotnie zaprezentowała zwycięską choreografię (ze swoją córką Gabrysią) na scenie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie podczas widowiska taneczno-muzycznego “Granice”.

KIEDY?

19 listopada 2023 (niedziela), godz. 12:00 - 14:00

GDZIE?

ARToffNIA, Smętka 28a, Olsztyn

KOSZT:

120 zł (za dwie osoby łącznie - rodzic + dziecko)


ZAPISY:

Basic Only - warsztaty wprowadzające do stylu POPPING 27-28 października 2023

"Basic Only" to dwudniowy kurs, na którym nauczysz się najważniejszych podstaw popping'u!
Między innymi dowiesz się na czym polega master flex, walk out, fresno, boogaloo roll czy body wave.
Zaczynamy od podstaw, dlatego nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego, aby wziąć w nich udział!

DODATKOWO!
Dla chętnych po warsztatach planujemy NAGRYWKI podsumowujące poszczególne dni warsztatów oraz Q&A, na którym będziecie mogli zadawać pytania odnośnie popping'u i jego historii.

DATA:
28 i 29 października
12:00 - 13:30

MIEJSCE:
ARTofffNIA
ul. Smętka 28A (wjazd od ul. Grunwaldzkiej)

CENA:
Pojedyncze wejście na warsztaty: 30 zł
Dwa dni warsztatów: 50 zł
DARMOWE WEJŚCIE dla wszystkich, którzy opłacą listopadowe zajęcia "Popping w Olsztynie" (środa 19:00, ARToffNIA, ul. Smętka 28A).

ZGŁOSZENIA:
mail bienio@wp.eu
tel. 692 212 484
lub poprzez wiadomość prywatną.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia, nie zwlekajcie do ostatniej chwili!

Jesienne warsztaty JAZZOWE z Katarzyną Mieczkowską - 28 października 2023

Drodzy tancerze i tancerki z Olsztyna oraz bliższych i dalszych okolic! Mamy dla Was totalny sztosik - JESIENNE WARSZTATY TANECZNE - JAZZ DANCE - z Kasią Mieczkowską

Nie czekajcie, tylko rezerwujcie sobie miejsce!

W sobotę 28 października przyjedzie do nas niesamowita Kasia Mieczkowska – tancerka Egurrola Dance Studio, uczestniczka m.in. takich programów jak „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, specjalizująca się w stylach modern, jazz i contemporary. Część z Was poznała Kasię podczas warsztatów wakacyjnych i wiemy, że już nie możecie się doczekać kolejnej edycji.

Szykujcie się zatem na mocne doznania, taneczną ucztę, niezły wycisk i porządną lekcję techniki jazzowej!

Warsztat skierowany jest do dzieci młodzieży, którzy chcą tańczyć i uczyć się od najlepszych.

28 października 2023 (sobota), ARToffNIA, ul. Smętka 28a

  • GRUPA (8 - 12 lat) - 12:00 - 15:00 (3h)

  • GRUPA (13+ młodzież i dorośli) - 15:30 - 18:30 (3h)

  • Koszt warsztatów - 150 zł

KASIA MIECZKOWSKA

Jest uczestniczką piątej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!", choreografem programów tanecznych takich jak "You Can Dance nowa generacja"," Dance Dance Dance", "Dancing With The Stars- Taniec z Gwiazdami", " Voice of Kids", choreografem teledysków tanecznych m.in dla Gromee, Natalia Szroeder, Patrycja Kazadi oraz trenerem 8- krotnych Mistrzów Polski. Studentka Akademii Muzycznej na Wydziale Choreografii i Tańca. Specjalizuje się w stylach modern, jazz i contemporary.

Tańczyć zaczęła w wieku 8 lat i spróbowała niemal wszystkich stylów tanecznych: tańca klasycznego, modern, jazzu, hip-hopu, disco i funky. Ostatecznie jednak najbliższe jej sercu okazały się modern, jazz i contemporary. W wieku 19 lat przeniosła się do Warszawy, gdzie dołączyła do Egurrola Dance Studio. Najpierw jako tancerka formacji V2, z którą w 2006 roku zdobyła 4. miejsce na Mistrzostwach Świata i 1. Miejsce na Mistrzostwach Polski. Potem tańczyła w zawodowej grupie VOLT.

W 2018 roku odniosła sukces podczas turnieju Best Dance Group w Prade, zdobywając tytuł Najlepszego Choreografa. To zwycięstwo przyniosło jej stypendium w szkole Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie uczyła się u czołowych tancerzy i choreografów świata.



ZAPISY:

AW-10959241481